Wonder Woman Cephesi ­čŚí

(Muhsin Bayram) #1

Wonder Woman filminin ├žekimleri ba┼člamak ├╝zere. Bu sebeple Themyscira prensesinin de bir platformu olsun dedim. Art─▒k set foto─čraf─▒, casting haberi vs. ya─čacak ├╝st├╝m├╝ze. Buradan konu┼čuruz.

├ľncelikle DC'nin Chief Creative Officer'─▒ Geoff Johns, ge├žti─čimiz g├╝nlerde filmin y├Ânetmeni Patty Jenkins'e ┼č├Âyle bir tweet att─▒.

Prod├╝kt├Âr Charles Roven filmin b├╝y├╝k ├žo─čunlu─čunun Birle┼čik Krall─▒k'ta ├žekilece─čini duyurdu. Geoff Johns ayr─▒ca iki g├╝n ├Ânce ┼ču tweeti att─▒. DC'nin en ├Ânemli isimlerinden biri Birle┼čik Krall─▒k'ta.

Yani rahatl─▒kla s├Âyleyebiliriz ki film art─▒k prod├╝ksiyon a┼čamas─▒na girdi. Casting haberleri yak─▒nd─▒r.

Black Panther
(Ss) #2

Gal Gadot y├╝z├╝nden biraz ┼č├╝peliyima ama kavga sahnelerinin g├╝zel olaca─č─▒ndan eminim.

(Yan─▒yorsun Fuat Abi) #3

Efenim Wonder Woman ;23 Haziran 2017 vizyona te┼črif etcekmi┼č bu arada

(├ľzg├╝r) #4

(Merve Bilgi├ž) #5

Wonder Woman ├žekimleri ba┼člam─▒┼č.

(Muhsin Bayram) #6

Tam ben at─▒yordum bunu :smiley: Neyse senin atmad─▒─č─▒n ┼ču g├Ârseli de ben payla┼čay─▒m.

(Mert) #7

Said Taghmaoui'nin giysilerine bakt─▒─č─▒m─▒zda I. D├╝nya sava┼č─▒ d├Âneminde ge├žece─či izlenimini al─▒yoruz. Ayn─▒ ┼čekilde Chris Pine'─▒n da botlar─▒ I. D├╝nya Sava┼č─▒ d├Âneminde g├Âz├╝k├╝rken ├╝st├╝ndeki monta bakt─▒─č─▒m─▒zda II. D├╝nya Sava┼č─▒nda ge├žiyor ihtimali daha y├╝ksek gibi g├Âr├╝n├╝yor. Zaten hikaye olarak da II. D├╝nya Sava┼č─▒, DC Comics'de daha fazla yer al─▒yor. II. D├╝nya Sava┼č─▒nda ne g├Ârebiliriz diye d├╝┼č├╝necek olursak;

Blackhawks.
Chris Pine'─▒n oynad─▒─č─▒ Steve Trevor'─▒n dahil oldu─ču Hava Kuvvetleri ─░stihbarat Birimi.
Tabii ki Naziler ve Hitler.
Said Taghmaoui'ye bakt─▒─č─▒mda da bir bilim adam─▒ tarz─▒nda bir rol├╝ ├╝stlenecek gibi duruyor. Asl─▒nda ben Felix Faust gibi bir karaktere de benzettim. Bir ┼čekilde ba─člayabilirler diye d├╝┼č├╝n├╝yorum ve g├╝zel de bir villian olabilir. Onun d─▒┼č─▒nda kendisinin rol├╝yle ilgili pek bir tahmin yapamayaca─č─▒z gibi. Zaten ┼ču dakikalarda teori ├╝retmek ├žok zor ve yap─▒lacak teorilerin hepsi u├žuk olacakt─▒r. Ayr─▒ca foto─črafta hemen ├╝st├╝nde yer alan NIGHTINGALE hakk─▒nda ise pek bir bilgim yok ama I. veya II. D├╝nya Sava┼č─▒yla ilgili bir ilgisi var m─▒ diye aratt─▒─č─▒mda bir yazar─▒n yazm─▒┼č oldu─ču kitapta yer ald─▒─č─▒ kar┼č─▒ma ├ž─▒kt─▒. G├Âz ucuyla bakt─▒─č─▒m kadar─▒yla pek alakas─▒ olmayan ┼čeyler ama san─▒r─▒m o d├Ânemin kad─▒nlar─▒n─▒n cesaretinden, a┼čk─▒ armas─▒yla ilgili bir hikaye (kurgusal m─▒ ger├žek mi bilmiyorum). Onun d─▒┼č─▒nda daha sonra bir ipucu yakalayabiliriz o konuyla ilgili.

Ah be Chris Pine, senden ne Hal Jordan olurdu be :smiley:

(Merve Bilgi├ž) #8

Ben de tam bunu s├Âyleyecektim, ger├žekten ├žok yak─▒┼č─▒rd─▒ role.

(Mesut) #9

Steve Trevor tek filmlik olur o zaman zaman ├žizgisinden ├Ât├╝r├╝.

(tf.912) #10

"Nightingale Cast 12" tarz─▒ bir ┼čey yaz─▒yor yan─▒lm─▒yorsam.Kuvvetle muhtemel,b├╝y├╝k filmlerin sinemalara g├Ânderilirken sahte isimlerle g├Ânderilmesi gibi,Wonder Woman'a da bu sahte isim se├žildi.
G├╝venemiyorum.

(─░smail Y─▒ld─▒z) #11

Captain Kirk g├Ârmek iyi olacak :smile:

(Muhsin Bayram) #12

Said Taghmaoui, filmde bir s├╝per kahraman─▒ canland─▒raca─č─▒n─▒ belirtmi┼č. Tahminleri alal─▒m.

Ayr─▒ca filmin b├╝t├žesine 300 milyon dolar denmi┼č. Y├╝ksek de─čil mi biraz?

(Mert) #13

Orjinal r├Âportaj Frans─▒zca. Bir forumda konu┼čuldu─čunu g├Ârm├╝┼čt├╝m ve baz─▒lar─▒ orada s├╝per kahraman de─čil iyi bir karakteri oynuyorum dedi─čini s├Âyl├╝yor. ─░yi bir karakter derken de karakteristik olarak m─▒ yoksa kalitesi olarak m─▒ oldu─ču ├žok konu┼čuluyordu.

(Mesut) #14

Film i├žin en son 6 farkl─▒ zaman diliminde ge├žen 6 hikaye olacak deniyordu hala ge├žerli mi bu?

(Muhsin Bayram) #15

6 de─čil 3 farkl─▒ zaman dilimi diye duydum ben.

(Mert) #16

├ço─čunlukla sava┼č d├Ânemlerinde ge├žece─či d├╝┼č├╝n├╝l├╝yor (WW I-II ve So─čuk Sava┼č). Tabii bu da bizi villian─▒n Ares oldu─ču d├╝┼č├╝ncesine itiyor. En ├žok konu┼čulan da Trevor'─▒n gelecekte nas─▒l canl─▒ kalabilece─či. ─░┼čte bu konuda da ├že┼čitli teoriler var. D├╝nya Sava┼č─▒ d├Âneminde Ares'le verilen m├╝cadelede Ares'in Trevor'─▒ tutsak al─▒p zaman─▒n i┼člemedi─či yere g├Ât├╝rd├╝─č├╝ falan d├╝┼č├╝n├╝l├╝yor. Tabii film daha ├žok yeni ve WB ├žok fazla bilgi s─▒zmas─▒n─▒ da istemiyor. Hatta Said Taghmoui sette ├žektirdi─či foto─čraf─▒ (muhtemelen WB ikaz etti) instagram hesab─▒ndan sildi. Konusuyla falan pek s─▒zma olsun istemiyorlar ama villian─▒n Ares'ten ba┼čka biri olaca─č─▒n─▒ san─▒r─▒m kimse d├╝┼č├╝nm├╝yordur. Sonu├žta solo bir Wonder Woman filminde olabilecek en iyi hikayeyi Ares sa─člar. ┼×ahsen ben WW II d├Ânemini g├Ârmek isterim. ├ç├╝nk├╝ o d├Ânemden ├žok g├╝zel hikayeler ├ž─▒k─▒yor.

(Muhsin Bayram) #17

Gal Gadot Facebook sayfas─▒na payla┼čt─▒. BvS'den ziyade Wonder Woman filmi i├žin ├žekilmi┼č bir poz gibi duruyor.

(├ľzg├╝r) #18

harikaaa :bow::bow::bow:

(nam-─▒ di─čer) #19

A g├Ârmemi┼čim burada payla┼č─▒ld─▒─č─▒n─▒ ya Marvel & DC News'a atm─▒┼čt─▒m ben de. Hi├ž g├Âz├╝m al─▒┼čamad─▒ benim bu kad─▒na ya. ├çok saf duruyo, temiz anlam─▒nda de─čil mal anlam─▒nda :smiley: Bak─▒┼člar─▒ a─čz─▒ burnu "Amazon Sava┼č├ž─▒s─▒" oldu─čuna inand─▒rm─▒yor beni hi├ž :smiley:

(Tsuchigumo) #20

Bence Gal Gadot DCEU'daki karaktere en uygun oyuncu se├žimi olabilir, tabi Deathstroke olarak Ben Affleck kfafoajogjajaogpj─▒a 'den sonra