Wonder Woman Cephesi ­čŚí

(Kid A) #2917

Devam filmi full time ThemysciraÔÇÖda ge├žse ke┼čke.

(Serkan of ─░zmir) #2918

SteveÔÇÖden sonra ba┼čkas─▒ olmas─▒n ┼ču hatunun hayat─▒nda ya. Filmde en ├žok be─čendi─čim k─▒s─▒mlardan biri ikisinin aras─▒ndaki ili┼čki ve sonras─▒nda SteveÔÇÖe olan ba─čl─▒l─▒─č─▒yd─▒. Bunu ba┼čkas─▒yla da yaparak ├Âncekinin de─čerini d├╝┼č├╝rmesinler.

(Warrior) #2919

Patty JenkinsÔÇÖin 2. filmi bat─▒raca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Hear me and rejoice) #2920

ben bat─▒rmayaca─č─▒n─▒ ama ilk filmin eksilerinden biri olan bana g├Âre aksiyonun 2.filmde daha kaliteli olmas─▒n─▒ bekliyorum

(Muhsin Bayram) #2921

JenkinsÔÇÖin devam filminde ilk filmin eksiklerini kapataca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum ben de. Jenkins ilk filmin y├Ânetmen koltu─čuna senaryo tamamland─▒ktan sonra geldi. Kendisi senaryo ├╝zerinde kurcalamalar yapm─▒┼č olsa da filmin senaryosunun b├╝y├╝k ├žo─čunlu─ču Allan HeinbergÔÇÖe ait. ┼×imdi Jenkins devam filmini s─▒f─▒rdan kendi vizyonuna g├Âre yazacak. JenkinsÔÇÖin kendi vizyonu ile ├žekti─či son film Charlize TheronÔÇÖa en iyi oyuncu OscarÔÇÖ─▒n─▒ kazand─▒rm─▒┼čt─▒.

(.) #2922

Wonder Woman filmini be─čenmi┼čtim . Tabi BvS ve Suicide Squad ÔÇÖ tan dolay─▒ iyi olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yordum . G├╝zeldi . Fakat Justice LeaugeÔÇÖde Wonder Woman '─▒n totosuna kameray─▒ ├žok yakla┼čt─▒rm─▒┼člar. Bunu farkeden umar─▒m sadece ben de─čilimdir in┼čallah . Bu benim hi├žmi hi├ž ho┼čuma gitmedi. Woneer Woman─▒ bitirdileeerÔÇŽ

(─░brahim Kaya) #2923

Ulan Shameless dizisindeki Fiona m─▒ bu? Her filmde koskoca ThemysciraÔÇÖl─▒ Diana 'n─▒n ba┼čka bir a┼čk ser├╝veni mi izleyece─čiz?
Bu karar─▒n sebebi b├╝t├že d├╝┼č├╝kl├╝─č├╝nden kaynaklanan drama y├Ânelme durumu olsa bile ben her filmde ba┼čka bir a┼čk ser├╝veni y├╝z├╝nden yeni dersler ├ž─▒kartan Wonder Woman istemiyorum.

(Muhsin Bayram) #2924

San─▒r─▒m buras─▒ ┼čunu payla┼čmak i├žin en uygun yer

Patty Jenkins TIMEÔÇÖ─▒n 2017 y─▒l─▒n insan─▒ unvan─▒ i├žin finale kalan 10 isimden biri olmu┼č. Kendisi listedeki tek kad─▒n ayr─▒ca.

Sonu├žlar ├çar┼čamba ak┼čam─▒ yay─▒nlanacak.

(Hakan) #2925

Geli┼čmelere bakarsak Suicide Squad filminden sonra ikinci heykelcik (oscar) yolda g├Âr├╝n├╝yor ama hangi kategoriden gelir, bilmem.

(Muhsin Bayram) #2926

Akademi b├Âyle eski zamanlarda ge├žen, ├Âzellikle sava┼č d├Ânemlerinde, filmleri en iyi kost├╝m ve en iyi prod├╝ksiyon dizayn─▒ gibi kategorilerde aday g├Âstermeyi pek sever. O y├╝zden bu iki kategoriden aday olursa ┼ča┼č─▒rmam.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #2927

No ManÔÇÖs Land sekans─▒ hakk─▒nda 1-2 k├╝├ž├╝k ┼čeye tak─▒lm─▒┼čt─▒m.Tekrar izleyince epey bo┼č ele┼čtiri oldu─čunu anlam─▒┼č─▒m harbiden m├╝kemmel sekans.

(Muhsin Bayram) #2928

Filmin m├╝zikal y├Ân├╝n├╝n BvS taraf─▒ndan nas─▒l k─▒s─▒tland─▒─č─▒n─▒ anlatan ho┼č bir video olmu┼č

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #2929

(Muhsin Bayram) #2930

ÔÇťGet yourself someone who looks at you the way Angelina Jolie looks at Patty JenkinsÔÇŁ

(korhan) #2931

O nas─▒l kadro? Bu program ne? Greta Gerwig, Guillermo del Toro, Angelina Jolie ve Patty Jenkins yan yana ne alaka? Bilgile bizi Symphobia.

(Kerem) #2932

(Muhsin Bayram) #2933

Hollywood ReporterÔÇÖ─▒n Director Roundtable videosunun tamam─▒ b├╝y├╝k ihtimalle Ocak-┼×ubat gibi yay─▒nlanacak. Ancak program─▒n yaz─▒ya d├Âk├╝lm├╝┼č halini buradan okuyabilirsin

(Mert ├ľzden) #2934

Director Roundtable ara ara yap─▒lan bir programd─▒r. Favorim Tarantino ve Ridley ScottÔÇÖ─▒n bir arada oldu─ču b├Âl├╝md├╝. Aralar─▒nda ge├žen muhabbet tam komediydi.

(Oolong) #2935

Bu kad─▒n 2 filmden bu paray─▒ nasil kazanm─▒┼č anlamad─▒m. :confused:

http://www.filmloverss.com/forbesa-gore-2017nin-en-cok-kazanan-oyunculari-belli-oldu/amp/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

(InMemoryOfEmirBK) #2936

Kazand─▒ran diyor, 1.4 milyar─▒ g├Âr├╝nce kalpten gidiyordum lan senin y├╝z├╝nden