Wonder Woman Cephesi ­čŚí

(Oolong) #2937

Pardon ya, kazanm─▒┼č okudum.assfsdg

(korhan) #2938

G├╝nde en az bir kere ┼čunu izleyip mutlu oluyorum ya. Gal otursa kar┼č─▒ma g├╝lse on saat s─▒k─▒lmam herhalde.

(Emre) #2939

Genel olarak birinci filmden k─▒smi ba─č─▒ms─▒z bir ikinci film geliyormu┼č.

(Hear me and rejoice) #2940

stevei g├Âr├╝rsem izlerken filmi salondan ├ž─▒kar─▒m direk karakter g├╝zel i┼členip gitti bokunu ├ž─▒karmas─▒nlar bi ara ├Âyle s├Âylentiler vard─▒ hala endi┼čeleniyorum

(Emre) #2941

Patty ablam─▒z─▒n dedi─činden yola ├ž─▒karsak SteveÔÇÖin olmamas─▒ gerekiyor. E─čer olursa ÔÇťtotally differentÔÇŁ falan hep bo┼č laf olmu┼č olur. Belki birka├ž saniyelik flashbackin zarar─▒ olmaz.

(Muhsin Bayram) #2942

American Film Institue ├Âd├╝llerinden

(─░brahim Kaya) #2943

@KansasBoyÔÇÖun triggerlanaca─č─▒ bir foto─čraf.

(Mert ├ľzden) #2944

Holy shiÔÇŽ Adam─▒ haz─▒r yakalam─▒┼čken eline Superman ├žizgi roman─▒ tutu┼čtursalard─▒ bari.

(Muhsin Bayram) #2945

Haz─▒r konu SpielbergÔÇÖden a├ž─▒lm─▒┼čken, ge├žen hafta DGA bulu┼čmas─▒nda Patty Jenkins ve Spielberg oturup yar─▒m saat SpielbergÔÇÖ├╝n yeni filmi The Post ve Wonder Woman hakk─▒nda konu┼čtular. Dinlemek isteyen varsa:

(Mert ├ľzden) #2946

SpielbergÔÇÖ├╝n cevaplar gayet politik. CameronÔÇÖ─▒n ba┼č─▒na gelenlerin, kendisinin ba┼č─▒na gelmesini istemiyor olabilir.

ÔÇťFilmÔÇŁ ile ilglili konu┼čtu─ču b├Âl├╝m alt─▒n de─čerinde.

(Muhsin Bayram) #2947

┼×una ek olarak JenkinsÔÇÖin Superman y├Ânetmeni Richard Donner ile sohbet etti─či ┼č├Âyle bir b├Âl├╝m var.

Hatta bu sohbetin ard─▒ndan Donner, kendi yapt─▒─č─▒ bir batonu JenkinsÔÇÖe vererek bir nevi ufak devir teslim t├Âreni ger├žekle┼čtirmi┼čti.

(Hakan) #2948

WW en iyi aksiyon filmi se├žildi.

(Berkan) #2949

Ba┼čka film yoktu herhalde.

(Hear me and rejoice) #2950

haketmiyor asla baby driver ve atomic blonde varken bana g├Âre bunun almas─▒ ├žok garip

(Kid A) #2951

Ne istiyorsunuz ┼ču filmden ya. Baby Driver tamam yar─▒┼čabilir ancak Atomic Blonde, yok art─▒k.

Ne eksi─či var ┼ču filmin ┼ču ├Âd├╝l├╝ almamas─▒ i├žin? Bana bi a├ž─▒klay─▒n l├╝tfen, ben ne gibi bir hata g├Âremiyorum ki bu kadar lanet, le┼č bir film bu.

(marko) #2952

Atomic Blonde, John Wick: Chapter Two ve Kingsman - The Golden Circle gibi filmlerin aksiyonunu g├Ârd├╝ bu g├Âzler, Wonder Woman neymi┼č yav.

(Kid A) #2953

Sadece ┼ču sahneyi bu sene ├ž─▒kan hi├žbir aksiyon filminin hi├žbir sahnesine de─či┼čmem.

(Hear me and rejoice) #2954

ben filmi k├Ât├╝lemedim asla sevenlerdenim fakat alacak kadar iyi aksiyon dolu sahne hat─▒rlam─▒yorum cepheden ├ž─▒kt─▒─č─▒ sahne hari├ž atomic blonde konusunda kendi fikrim o onu daha ├žok be─čendim aksiyon kategorisinde de─čerlendirirsem onun d─▒┼č─▒nda di─čer adaylar kimdi bilmiyorum

(Burak) #2955

Koca filmde bir tek ┼ču sahne var zaten, ba┼čka aksiyon yok. Ayr─▒ca sahneye g├Âre ├Âd├╝l veriliyorsa BvSÔÇÖnin ortal─▒─č─▒n anas─▒n─▒ a─člatmas─▒ gerekiyordu karde┼čim :rofl:

Bu film ├╝zerinden ├žok sa─člam lobicilik faaliyetleri y├╝r├╝t├╝ld├╝ yaln─▒z, aylard─▒r hayretler i├žerisinde takip ediyorum haberlerini. G├Âz├╝mde Captain America: The First AvengerÔÇÖdan bir fark─▒ yok. G├Âr├╝nt├╝s├╝ biraz daha iyi (Zack Snyder effect), senaryolar ayn─▒ ucuzlukta, ikisinde de oyunculuklar ortalama veya ortalaman─▒n alt─▒, ikisi de iyi villainÔÇÖlar─▒ sa├žma sapan harcad─▒lar. Ama biri itin bir taraf─▒na sokuluyor di─čeri OscarÔÇÖ─▒ falan zorluyor. ├çok ilgin├ž. Sorun bende mi acaba ben mi anlayamad─▒m bu filmi?

(Kid A) #2956

Yok yav, sadece sahneye verilmesinden de─čil. Karakterin ├Âz├╝n├╝n ve motivasyonunun da g├╝zel bir ┼čekilde yedirildi─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum -ki BvS de bu nedenle bu filmin gerisinde, ke┼čke biraz daha karakterizasyonlara ve motivasyonlara a─č─▒rl─▒k verilseydi o filmde. ┼×u Zack Snyder 2 t─▒rnak daha iyi bir hikaye anlat─▒c─▒ olsayd─▒ her ┼čey daha g├╝zel olabilirdi.- Bir ÔÇťkahramanÔÇŁ filminin en ├Ânemli k─▒sm─▒ benim i├žin karakterin ├Âz├╝n├╝n ve motivasyonunun iyi bir ┼čekilde verilmesidir. Sonu├žta kar┼č─▒m─▒zda bir kahraman var ve bu kahraman─▒n niteli─činin sadece kas g├╝c├╝nden olu┼čmas─▒ beni hi├žbir zaman memnun etmiyor. Zaten ├Âd├╝l├╝ almas─▒nda bu paydan─▒n da katk─▒ yapt─▒─č─▒ fikrine sahibim. ─░nsanlar kahraman g├Ârmek istiyor, bu film de izleyiciye bunu vermeyi ba┼čar─▒yor.

Bu arada overrated m─▒, tillah─▒na kadar overrated, ├Âzellikle ├╝zerinden y├╝r├╝t├╝len lobicilik faaliyetiÔÇŽ Of ki ne of, oralara girmeye ba┼člarsak bizim kellemizi al─▒rlar. Neyse konumuza d├Ânersek evet, overrated ancak overrated olmas─▒ filmin hakk─▒n─▒ yememiz i├žin bir neden de─čil bana sorarsan. Karakterin ├Âz├╝n├╝n iyi i┼členmesi, Steve Trevor gibi g├╝zel yaz─▒lm─▒┼č, g├╝zel oynanm─▒┼č bir karakterin olmas─▒, DianaÔÇÖn─▒n karakter geli┼čiminin sakin sakin yedirilmi┼č olmas─▒, ba┼čta No ManÔÇÖs Land sahnesi olmak ├╝zere gideri olan aksiyon sekanslar─▒na sahip olmas─▒ gibi nitelikleri g├Ârmezden gelirsek do─čru yapm─▒┼č olmay─▒z.

Bir de konusu a├ž─▒lm─▒┼čken s├Âyleyeyim, ben First AvengerÔÇÖ─▒n hakk─▒n─▒n zaten yenildi─čini d├╝┼č├╝nen birisiyim. MCUÔÇÖnun sinema de─čeri en y├╝ksek filmidir diye d├╝┼č├╝n├╝yorum hatta. O y├╝zden bu filmin o film ile e┼čde─čer kalitede g├Âr├╝lmesi dahi benim i├žin b├╝y├╝k bir ba┼čar─▒d─▒r bu film i├žin. Hele ki mevcut kaos ortam─▒ndan ayaklar─▒n─▒ yere sa─člam basarak ├ž─▒km─▒┼č olmas─▒ bu ba┼čar─▒y─▒ daha da de─čerli k─▒l─▒yor benim g├Âz├╝mde.

Ek olarak : Ke┼čke slowmotion ve Ares rezilliklerini ya┼čatmasayd─▒ bize.