Wonder Woman Cephesi ­čŚí

(fza) #2977

Benim i├žin ikisi de.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #2978

├ç├╝nk├╝ saf. Karakterin ana ├Âzlerinde erkek egemen topluma kar┼č─▒ beklenmemi┼člik var olan bir durum. Orada mahkeme de yapt─▒─č─▒ konu┼čma olsun, No ManÔÇÖs Land tepkisini masaya koyan sahnelerdi. Ve Dc kahramanlar─▒n─▒n temsil etti─či de─čerleri en anlayan filmdir ┼ču ana kadar. Gal piyasadaki en kaliteli oyuncumu hay─▒r ama karakterinin ├Âz├╝n├╝ anlayan oyunculardan kesinlikle.

(─░layda U─čurlu) #2979

Bilemiyorum,sen de hakl─▒s─▒n.Sadece bundan daha farkl─▒ bir WW filmi g├Ârmeyi daha ├žok isterdim

(Muhsin Bayram) #2980

Daha farkl─▒ olurdu da, daha do─črusu zor olur.

(Hakan) #2981

WW iki i├žin ├žal─▒┼čmalar devam ediyor. ─░kinci filmin k├Ât├╝s├╝ Circe olaca─č─▒ s├Âyleniyor. D├╝┼č├╝n├╝len oyuncu ise Eva Green. Filmin ├žekimleri Haziran ay─▒nda ba┼člayabilir. Vizyon tarihi Kas─▒m 2019.

Eva-Green-as-Artemisia-the-Persian-Grand-Admiral-300-Rise-of-an-Empire

(*) #2982

Kad─▒n her sahnede ayn─▒ JL de mesela cyborgla konu┼čuyorken yada heykelli m─▒nc─▒klarken yada b├Âyle etrafa tanr─▒sal g├╝├žlerini f─▒rlat─▒rken surat hep ayn─▒. Be─čenmiyorum

(Taylor Swift Fanboi) #2983

Hem ├žok iyi olur hem ├žok k├Ât├╝ olur. ─░yi olur ├ž├╝nk├╝ Eva Green yani. K├Ât├╝ olur ├ž├╝nk├╝ Eva GreenÔÇÖle Gal GadotÔÇÖun kar┼č─▒l─▒kl─▒ sahnelerinde Eva Green ezer ge├žer Gal GadotÔÇÖu.

(Muhsin Bayram) #2984

Circe iyi bir tercih. Umar─▒m geleneksel Circe yerine Rebirth versiyonunu g├Âr├╝r├╝z.

(Muhsin Bayram) #2986

Sade score e┼čli─činde No ManÔÇÖs Land sahnesi:

(Berkay K├╝├ž├╝k) #2987

T├╝ylerim diken diken oldu.
Wonder WomanÔÇÖ─▒ Dc ComicÔÇÖi T├╝m bu ├žizgi roman furyaÔÇÖs─▒n─▒ neden sevdi─čimi hat─▒rlam─▒┼čt─▒m izlerken. Bu karakterlerden ald─▒─č─▒m ilham─▒n ayn─▒s─▒yd─▒ ├ž├╝nk├╝.
Patty Jenkins sana minnettar─▒m. Sayende bu sahneyi sinema salonunda izledik. Eserin i├žin st├╝dyonla sonuna kadar sava┼čt─▒n. Emeklerinin kar┼č─▒l─▒─č─▒ olarak bir Golden Globes adayl─▒─č─▒ gelsin ├žok isterdim.

(fza) #2988

poor Germans, faced Wonder Woman in WW1, had to cope with Captain America during WW2. No wonder they lost, the Allies always had some form of super-human. hahahaha

Bu sahneyi ├ž─▒karmay─▒ ak─▒llar─▒ndan bile ge├žirmemeleri gerekirken; az daha olmayacak olmas─▒n─▒ akl─▒m alm─▒yor! 2017ÔÇÖnin en ikonik sahnesi. Hatta t├╝m zamanlarda, en ikonik s├╝per kahraman anlar─▒ndan biri. Ay─▒p ya, bu kadar gerizekal─▒ da ounmaz ki!

Bence almad─▒─č─▒ iyi oldu, di─čer adaylara yak─▒n durumda de─čil genel medyadan g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla.

(was never real) #2990

(Cagri Akgur) #2991

Kad─▒n tam bir wonder :cupid:

(Berkay K├╝├ž├╝k) #2992

Golden GlobesÔÇÖta ilgi g├Ârmesi gereken bir filmdi. Patty JenkinsÔÇÖin aday olamamas─▒n─▒ tamamiyle f─▒lmin yaz─▒n ├ž─▒kmas─▒na ba─čl─▒yorum. Filmin geride kalmas─▒n─▒n medya g├Âz├╝nde nedenlerinden biri tabi ki Warner Bros ve Justice LeagueÔÇÖe gelen ele┼čtiriler.

(fza) #2993

Ben direkt filme ÔÇśÔÇś├Âd├╝le yak─▒nl─▒kÔÇÖÔÇÖ a├ž─▒s─▒ndan bakt─▒m. Blockbuster, s├╝per kahraman filmi; g├╝zel ama ├Âd├╝l almaya yak─▒n bir film de─čil bence. Patty Jenkins kendi ├žap─▒nda iyi bir i┼č ├ž─▒karm─▒┼č olsa da, di─čer aday olan y├Ânetmenlere hakaret olurdu adayl─▒k almas─▒ bence.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #2994

Golden GlobesÔÇÖun olay─▒n─▒n farkl─▒ oldu─čunu biliyorsun de─čil mi? Oy verenler sinemac─▒ de─čiller bu y├╝zden prestijini tart─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z bir ├Âd├╝l t├Âreni. Golden Globes i├žin Patty Jenkins adayl─▒─č─▒ bekleniyordu asl─▒nda.

(fza) #2995

Bilmiyordum insanlar─▒n oylar─▒ ile se├žildi─čini ama hala ┼ču konuda ayn─▒ fikrim:

(Berkay K├╝├ž├╝k) #2996

oras─▒ tart─▒┼č─▒l─▒r. Ben Patty Jenkins ya da James MangoldÔÇÖun olas─▒ birer adayl─▒─č─▒ hakettiklerini d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(fza) #2997

Di─čer filmler daha ÔÇśÔÇśa─č─▒rÔÇÖÔÇÖ filmler bence; y├Ânetmenleri de ├Âyle. WWÔÇÖnin aday olmas─▒n─▒n tek sebebi gi┼česini de y├╝kselten feminizm olay─▒ olurdu bence.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #2998

kat─▒lm─▒yorum. ├ľzellikle feminizm konusunda.