Wonder Woman Cephesi ­čŚí

(fza) #2999

Feminizm k─▒sm─▒ d─▒┼č─▒nda, WWÔÇÖnin di─čer s├╝per kahraman filmlerinden ├žok daha iyi yap─▒p aday olmas─▒n─▒ gerektiren bir sebep s├Âyler misin?

(Berkay K├╝├ž├╝k) #3000
  • S├╝per kahramanlar─▒n okuyucular─▒na y─▒llard─▒r neden ilham oldu─čunu hat─▒rlatmas─▒
  • Kad─▒n s├╝perkahraman filmlerine kar┼č─▒ yap─▒mc─▒lar─▒n t├╝m gereksiz d├╝┼č├╝ncelerini k─▒rmas─▒
  • ├çizgi roman─▒n do─ču┼čuna d├Ânersek FeminizmÔÇÖin 100 y─▒ll─▒k sembolu olan Wonder WomanÔÇÖ─▒n yarat─▒lma amac─▒ g├╝c├╝n├╝ yumru─čuyla de─čil de sevgiyle alan bir karakter olmas─▒ ve bunun filmde ├žok g├╝zel i┼členiyor olmas─▒. Aresle son d├╝ellosundaki uyduruk bulunan c├╝mle do─črudan buna bir g├Ânderme.
  • Ba┼čar─▒l─▒ bir sinematografi (son 10 dakika tart─▒┼č─▒l─▒r.)
  • Ba┼čar─▒l─▒ bir orijin ├Âyk├╝s├╝
  • Ba┼čar─▒l─▒ bir uyarlama olmas─▒ kaynak materyal olan Wonder Woman ├žizgi romanlar─▒na sayg─▒ ve g├Ândermeler i├žermesi
  • Ba┼čar─▒l─▒ bir film olmas─▒
  • Y├Ânetmeninin eserine kendini adamas─▒ eseri i├žin st├╝dyosuyla m├╝cadele etmesi

(fza) #3001

Bunlar─▒ WW kadar iyi yapan, hatta daha iyi yapan filmler bulabiliriz d├╝┼č├╝n├╝rsek, eminim.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #3002

D├╝┼č├╝ncemi belirttim. Daha fazla ┼čey s├Âyleme gere─či duymuyorum.

(fza) #3003

So do I.

(K├╝r┼čad the Falcone) #3004

No ManÔÇÖs LandÔÇÖten sonra ┼ču ┼čehri basma sahnesinde de a┼č─▒r─▒ gaza gelmi┼čtim. Tank─▒ f─▒rlatt─▒─č─▒nda kafamda h├╝cum mar┼č─▒ ├žal─▒yordu.

(korhan) #3005

DIANA, SHIELD!

(fza) #3006

CGI biraz s─▒r─▒tsa da g├╝zel sahneydi cidden. Ke┼čke Lasso of TruthÔÇÖ─▒ daha fazla kullansayd─▒, ├žok g├╝zel parl─▒yor.

(Hakan) #3007

:heart_eyes:

(Iron Man) #3008

Sa─ča do─čru s─▒karken fake at─▒p bir anda en soldakine do─čru taramaya ba┼člasa ├╝├ž be┼č ki┼či ├Âl├╝rd├╝ en az─▒ndan.

(Hakan) #3009

Amat├Ârler i┼čte!

(­čöź) #3010

NOOOOOOOO

(marko) #3011

─░yi ki Emma Stone olmam─▒┼č.

(fza) #3012

Ak─▒l var, mant─▒k var ya; ne berbat cast directorleri var bu DC FilmsÔÇÖte Yarabbi! Emma Stone severim; iyidir, ho┼čtur tamam ama gerizekal─▒ m─▒s─▒n─▒z da Cheetah rol├╝n├╝ teklif ediyorsunuz!? G├Âz var, nizam var be! Sa├žma sapan oyuncu se├žimleri g├Ârmeye devam edece─čiz belli kiÔÇŽ

(­čöź) #3013

Abi nesi uymuyor ya. Valla bence fiziksel olarakta tip olarakta m├╝kemmel uyuyor.
Sorun sa├ž─▒ysa boyan─▒r ya.

(Muhsin Bayram) #3014

Ne alakas─▒ var yav? Barbara Ann Minerva ile Emma Stone o kadar astronomik derecede farkl─▒ g├Âr├╝nm├╝yor.

cheetah

(hal─▒, kilim, travel) #3015

G├╝ney AfrikaÔÇÖda denediler ama ├žok s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kt─▒.

(Hear me and rejoice) #3016

Film sovyet d├Âneminde ge├žip steve trevor ile ww nin sovyetlere kar┼č─▒ olan m├╝cadelesini anlat─▒cakm─▒┼č. Steve trevor nas─▒l geri gelebiliyor sa├žma sapan i┼č yap─▒caklar

(fza) #3017

Ben direkt Cheetah oldu─ču halinden bahsettim. G├Âz├╝mde hi├žbir ┼čekilde canland─▒ramad─▒m o hale d├Ând├╝─č├╝n├╝.

Jessica Chastain iki hali i├žin de m├╝thi┼č olur mesela.

(Muhsin Bayram) #3018

┼×u hale gelince zaten oynayan oyuncunun nas─▒l g├Âr├╝nd├╝─č├╝ pek ├Ânemli olmayacak