Wonder Woman Cephesi ­čŚí

(─░smail Deniz Demirkan) #3019

Bu iki nokta ilk filmin ├Âz├╝nden ├žok uzakla┼č─▒laca─č─▒ korkusu yarat─▒yor bende, umar─▒m yan─▒l─▒yorumdur.

(fza) #3020

Abi, direkt bu kadar hayvanla┼čt─▒racaklar─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yor musun sen? Feminen g├Âr├╝nt├╝s├╝n├╝n a─č─▒rl─▒kta oldu─ču versiyonlar─▒n─▒ kullan─▒rlar bence.

(Muhsin Bayram) #3021

Neden olmas─▒n? Karakterin modern g├Âr├╝nt├╝s├╝ b├Âyle. ├ťstelik ┼ču anda filmi yazan Geoff JohnsÔÇÖun g├Âzetimi alt─▒nda yeniden tasarland─▒.

(fza) #3022

Bence benim dedi─čime yak─▒n olacak tasar─▒m─▒ ama bu haliyle olursa ├Ânemi kalm─▒yor, evet.

(Hear me and rejoice) #3023

Boka sard─▒ diye dedi─čimiz ┼čey bu serinin 2.filminde olucak ├žok abart─▒caklar ├žok gaza geldiler inan─▒lmaz tuttu diye 1.film

(Emre) #3024

Gal GadotÔÇÖun yan─▒na ne kadar yak─▒┼č─▒r beni o d├╝┼č├╝nd├╝r├╝yor. 10 cmÔÇÖlik boy fark─▒ ├žok s─▒r─▒t─▒r. Elbette bir ┼čekilde ├ž├Âz├╝m bulunur, neler yap─▒l─▒yor sekt├Ârde ama di┼če di┼č bir cast olursa benim daha ├žok ho┼čuma giderdi.

(marko) #3025

Ben ÔÇťy─▒rt─▒c─▒/vah┼či kad─▒nÔÇŁ denilince akl─▒ma ilk Emma Stone gelmedi─či i├žin istemiyorum, ayr─▒ca tek filmde b├Âyle bir oyuncu harcanmas─▒n Steppenwolf ya da Zod gibi.

(fza) #3026

Bunu ben de d├╝┼č├╝nd├╝m ama RDJ ├Ârne─či sebebiyle hallederler bir ┼čekilde diye kapatt─▒m konuyu kafamda.

(Mert ├ľzden) #3027

Modern g├Âr├╝n├╝m├╝ tam ├žita zaten. Geoff Johns ba┼čkas─▒n─▒n tasar─▒m─▒n─▒ kullanmaz. E o ├žita halini de elbette pratik efekt/makyaj ile yapmaya tenezz├╝l etmeyeceklerdir. CGI yapt─▒klar─▒nda da aradaki boy fark─▒n─▒n bir ├Ânemi kalmaz.

(K├╝r┼čad the Falcone) #3028

Tek filmde bitirdikleri yetmiyormu┼č gibi birde geri diriltme ┼čanslar─▒n─▒ da harcad─▒lar. Kendisi h├ól├ó benim i├žin TDK JokerÔÇÖinden sonra en iyi s├╝per kahraman filmi vilian─▒.

(marko) #3029

En iyi s├╝per kahraman filmi villianÔÇÖ─▒ Zack SnyderÔÇÖd─▒r hadi bakal─▒m let the tart─▒┼čma begin.

(Muhsin Bayram) #3030

GoyerÔÇÖin orijinal senaryosunda Phantom ZoneÔÇÖa g├Ânderiliyordu. Sonra Snyder kontrol├╝ al─▒nca de─či┼čtirdi her ┼čeyi.

(K├╝r┼čad the Falcone) #3031

Ben MoS finalinden memnunum, sadece karakteri (ve oyuncuyu) sevdi─čim i├žin ke┼čke daha ├žok g├Ârsek doyumsuzlu─čundayd─▒m. Ama sonra BvSÔÇÖ de ÔÇťbak─▒n biz bunu geri getirebilirdik, ama getirmiyoruz. Hatta ├╝st├╝ne de DoomsdayÔÇÖi ├žar├žur ediyoruz.ÔÇŁ denildi─činde sinirim bozuldu.

(fza) #3032

Zod sa─člam bir d├╝┼čmand─▒ bence de. En sevdi─čim taraf─▒: Net olmas─▒yd─▒. Ne istedi─čini bilip, direkt harekete ge├žiyordu.

(Muhsin Bayram) #3033

ZodÔÇÖun ├Âld├╝r├╝lmesi anlat─▒labilecek pek ├žok hikayenin ├Ân├╝n├╝ kapatt─▒. Ben pek memnun de─čilim ┼čahsen.

(Mert ├ľzden) #3034

Nolan dokunu┼ču orada hemen kendini belli ediyordu.

(­čöź) #3035

Yav arkada┼č ne takt─▒n─▒z boy meselesine. 21.y├╝zy─▒l─▒n teknolojisi i├žin bir tu┼ča bakar bu muhabbet.

(Hakan) #3036

Ikinci film ├žal─▒┼čmalar─▒ bu yaz aylar─▒nda ba┼člayacak gibi.

WW2, Shazam, Aquaman cepte.

(fza) #3037

Emma StoneÔÇÖdan ├žok daha iyi olur bence.

Edit: Bir de filmin So─čuk Sava┼č d├Âneminde ge├žece─či s├Âylentileri yalanland─▒ san─▒yordum ama hala ├Âyle bahsedilmeye devam ediyor. ─░n┼čallah ├Âyle olmaz da modern zamanda ge├žer.

(Muhsin Bayram) #3038

├çok beklenmedik bir oyuncu se├žimi. ┼×ahsen daha gen├ž bir oyuncu bekliyordum.