Wonder Woman Cephesi ­čŚí

(korhan) #3039

O cgi surat─▒yla bile oyunculuk dersi verecektir ablam arkanday─▒z Kristen :purple_heart:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3040

Y tho?

(Muhsin Bayram) #3041

Emma StoneÔÇÖu st├╝dyo istemi┼č. Emma kabul etmeyince Patty Jenkins bizzat Kristen Wiig ile g├Âr├╝┼čm├╝┼č.

Bu arada hen├╝z netle┼čen bir ┼čey yok. Wiig, Jenkins ve st├╝dyo daha bu hafta g├Âr├╝┼čmeye ba┼člam─▒┼č.

(Ertun├ž Do─čan) #3042

Patty kimi almas─▒ gerekti─čini bilir

(Hakan) #3043
  • Olmu┼č.
  • Olmam─▒┼č.

0 oylayan

(fza) #3044

Ba┼čar─▒l─▒ ve yetenekli bir aktrist bence. K├Ât├╝ karakteri de oynayacak potansiyeli g├Âr├╝yorum ben.

(Why do we fall, Bruce?) #3045

Bi dakka, burada castÔÇÖi mi oyluyoruz yoksa BossLogicÔÇÖi mi?

(Hakan) #3046

BossLogicÔÇÖin ├žal─▒┼čmas─▒.

(Why do we fall, Bruce?) #3047
  • BossLogic
  • Datrinti

0 oylayan

(Muhsin Bayram) #3048

RedditÔÇÖte g├Ârd├╝m

(fza) #3049

Son d├Âv├╝┼č CGI-FestÔÇÖten daha orjinal bir ┼čey olsayd─▒ m├╝thi┼č olacakt─▒ ama o son k─▒sma ra─čmen iyiydi film.

(Oozaru) #3050

├ľld├╝r├╝p ├╝st├╝ne DoomsdayÔÇÖe ├ževirdi. Bari Bizarro yapsayd─▒n─▒z.

(fza) #3051

─░├žimde 2. filmin ilkini arataca─č─▒na dair bir his var ama g├Ârece─čiz. ─░n┼čallah hislerimde yan─▒l─▒r─▒m.

(y) #3052

E─čer steve trevor olursa 0 hype kasaca─č─▒m filme.Adam ├Âld├╝ ├ž├╝nk├╝ 1.filmde ki o duygusall─▒k yok olur tamamen 1.filmi kendi elleriyle degersiz yaparlar.2sinin kimyas─▒n─▒ ben de sevmi┼čtim o zaman ├Âld├╝rmeselermi┼č :smiley:
@Pomeron_Reboot haberin alt─▒ndaki yorumlarda da steveyi getirin yazm─▒┼člar ├ž─▒ld─▒r─▒cam ya :smiley:

(Muhsin Bayram) #3053

Steve DCEUÔÇÖdaki en iyi karakter bence. Bir flashback sahnesinde bile olsa yeniden g├Ârmek isterim.

(fza) #3054

Daha ├Ânce de dedi─čim gibi, e─čer modern zamanda ge├žecekse; SteveÔÇÖin soyundan gelmi┼č biri yine Steve ad─▒nda olabilir. Steve Jr. vs. O ┼čekilde olursa ben ├žok rahats─▒z olmam. ─░lk filmde cidden sevmi┼čtim karakteri.

(The Dude) #3055

Steve Rogers & Sharon Carter gibi olur biraz. :smiley:

(fza) #3056

Aynen ├Âyle.

(Taylor Swift Fanboi) #3057

Herkes bir ┼čey isteyebiliyorsa bende DianaÔÇÖn─▒n oldu─ču arkas─▒nda kad─▒nlarla ┼č├Âyle bir sahne istiyorum;

(Hakan) #3058