Wonder Woman Cephesi ­čŚí

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3059

Bu tweetin resmindeki gibi gen├ž Kristen Wiig oynasa olabilirmi┼č amaÔÇŽ

Kad─▒n─▒n oyunculu─čunu hi├ž bilmiyorum bu arada, tamamen fiziksel olarak de─čerlendiriyorum. Ho┼čuma gitmedi.

(y) #3060

Yanl─▒┼č bir tercih.Daha gen├ž biri se├žilebilirdi

(fza) #3061

Sevindim, zaten ilk s├Âylentisi ├ž─▒kt─▒─č─▒ndan da istemi┼čtim.

Benim merak etti─čim: Filmin 80ÔÇÖlerde ge├žece─či haberi do─čru olacak m─▒ acaba. Modern zamanda ge├žmesini istiyorum ben.

(Berdan ) #3062

Cast oyunculuk anlam─▒nda iyi gibi ama CheetahÔÇÖda hayal etti─čim fiziksel g├Âr├╝n├╝┼č├╝ bu teyzede g├Âremiyorum. Ha a┼č─▒r─▒ iyi CGI ile d├╝zeltilebilir, belki dubl├Âr kullan─▒m─▒ da g├Âze batmayacak ┼čekilde ayarlan─▒r ama gen├ž bir oyuncu bulmak varken niye bunu cast ettiler ki, ├žok anlams─▒z.

(13. Sakar Kral) #3063

Wonder Woman 2 filminden s─▒zan g├Âr├╝nt├╝ler. ─░lk filmden sonra d├Âv├╝┼č sahnelerini toparlamaya karar vermi┼čler gibi g├Âr├╝n├╝yor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3064

images (26)

(Berkay K├╝├ž├╝k) #3065

Final Boss ile olan sava┼č─▒ kabul ederim ancak Themyscirada ge├žen sahnelerde ve No Mans Land ile ba┼člayan 10 dakikal─▒k sava┼č sekans─▒n─▒n kareografileri g├╝zeldi gayet.

(fza) #3066

CGI biraz fazla belli oluyordu a├ž─▒k alanda ge├žen d├Âv├╝┼čte ama onun d─▒┼č─▒nda kat─▒l─▒yorum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #3067

Epik bir sava┼č sekans─▒ ├žekmi┼čler ama koreografi meh.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #3068

DianaÔÇÖn─▒n overpower bir karakter olmas─▒ndan ve Lasso Of TruthÔÇÖtan kaynakland─▒ biraz. JenkinsÔÇÖin slowmotion ile ├žizgi roman kareleri yakalamas─▒yla vs film ├žizgi roman havas─▒n─▒ s─▒k├ža hissettirdi. ├çizgi romanlar─▒n anlat─▒m tekni─čini sinemaya uyarlay─▒nca belli sorunlar olu┼čabiliyor. Overpower bir karakteri ve silah─▒ sinemaya yans─▒t─▒rlarken cgi yetersiz kald─▒ haliyle kat─▒l─▒yorum.

(fza) #3069

Bence karakterle alakal─▒ de─čildi CGI sorunu. SupermanÔÇÖin CGIÔÇÖ─▒ mesela rahats─▒z etmedi kendi filminde hi├ž. O meydanda Steve ile s─▒rt s─▒rta d├Âv├╝┼čt├╝kleri sahnede biraz ÔÇśÔÇś─░dare eder i┼čte yaÔÇÖÔÇÖ, deyip daha fazla u─čra┼čmam─▒┼člar gibi hissettim. Lasso of Truth g├╝zeldi, ben DianaÔÇÖn─▒n havada tekmeler atmas─▒n─▒, z─▒plamas─▒n─▒ vs diyorum. Slow motion sahneler daha az olabilirdi ama onlar da g├╝zeldi.

(13. Sakar Kral) #3070

O sahnelerin tek ├Âzelli─či bo┼č bo┼č slow motion dolu olmas─▒yd─▒, olduk├ža s─▒k─▒c─▒ sahnelerdi. Ne epikti ne de izlemesi keyifliydi.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #3071

Sinemada her t├╝rl├╝ ki┼čisel g├Âr├╝┼če sayg─▒m var. Ancak kat─▒lm─▒yorum.

(Muhsin Bayram) #3072

Wonder Woman, st├╝dyoya net 253 milyon dolar kar kazand─▒rm─▒┼č.

Kar┼č─▒la┼čt─▒rma yaparsak BvS st├╝dyoya 106 milyon dolar kazand─▒rm─▒┼čt─▒.

(Hakan) #3073

(─░brahim Kaya) #3074

unnamed (2)

(Ertun├ž Do─čan) #3075

Kesin yeni a┼čk─▒ denilen Pedro Pascal olucak iyi se├žim. Ben hep Doctor Strange olsun isterdim net karaktere cuk oturan biriydi

(Muhsin Bayram) #3076

├çok sevindim ┼ču habere. Bir an ├Ânce kimi oynad─▒─č─▒n─▒ ├Â─čreniriz umar─▒m.

(Emre) #3077

Pedro Pascal da her filme kilit rol ta┼č─▒yacak yan karakter olarak giriyor. Adam─▒n ├╝st├╝ne yap─▒┼čt─▒ bu roller art─▒k. :smiley:

(Muhsin Bayram) #3078

Wonder Woman 2ÔÇÖnin baz─▒ sahneleri IMAX 70mm kameralar ile ├žekilecekmi┼č