Wonder Woman Cephesi ­čŚí

(─░brahim Kaya) #3079

Ak─▒l a├žan, ba┼čar─▒l─▒ bir video olmu┼č.

(Ertun├ž Do─čan) #3080

Kesinlikle ZeusÔÇÖu daha iyi anlad─▒─č─▒n─▒ s├Âyleyebilirim.

(Hakan) #3081

WW2ÔÇÖnin ├žekimleri bu yaz ba┼člayacak, filmin ├žekim yerlerine Tenerife ve Kanarya adalar─▒ da eklenmi┼č.

(Berkant) #3082

Merakla ve b├╝y├╝k beklentiyle bekledi─čim tek DCEU filmi.

(Hakan) #3083

Daha ├Ânceden haberleri ├ž─▒km─▒┼čt─▒ ama y├Ânetmen onaylay─▒nca resmiyet kazand─▒.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3084

Neden seksenler. B─▒rak─▒n g├╝n├╝m├╝zde ge├žsin yahu. Ger├ži kendini 100 y─▒l g├Âstermemi┼č bir karakter b├╝y├╝k ihtimalle kendi topraklar─▒n─▒ savunmak i├žin geri d├Âner. ├ç├╝nk├╝ d├╝nya varl─▒─č─▒ndan habersizdi. Lex d─▒┼č─▒nda.

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #3085

Ben memnun oldum. Fantastik karakterleri g├╝n├╝m├╝zde g├Ârmeyi sevmiyorum. 80ÔÇÖler fazla eski olmasa da ge├žmi┼č tarih daha g├╝zel.

(Muhsin Bayram) #3086

100 y─▒l olay─▒n─▒ yok sayacaklar.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3087

Ger├ži ├žok daha iyi olacak mevcut ├žatlak evren olay─▒ndan.

(Ertun├ž Do─čan) #3088

Bence 80lerde ya┼čad─▒─č─▒ olaylar onun insanl─▒─ča daha k─▒zg─▒n olmas─▒n─▒ sa─člayabilir. ├ç├╝nk├╝ So─čuk Sava┼č d├Ânemi insanlar─▒n daha pislik oldu─ču bir d├Ânem.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3089

So─čuk sava┼č d├Ânemi 40 larda ba┼člad─▒. 90 lar─▒n ba┼č─▒nda bitti. Ben o konuya de─čineceklerini sanm─▒yorum.

(Ertun├ž Do─čan) #3090

So─čuk Sava┼č D├Âneminin son demlerini i┼čleyecek bu film. 1. D├╝nya Sava┼č─▒ÔÇÖnda yapt─▒─č─▒ gibi

(Muhsin Bayram) #3091

So─čuk sava┼č temas─▒n─▒n bir arka plandan fazlas─▒ olmayaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. En fazla Cheetah ile Sovyetleri birbirine ba─člarlar.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3092

So─čuk sava┼ča da cheetah sebep oldu demesinler de aman aman

(y) #3093

├çok k├Ât├╝ bir tercih.Filme heyecan─▒m gitti g├╝n├╝m├╝z de niye ge├žirmiyorlar anlam─▒yorum.Boku ├ž─▒kacak her ┼čeyi diana kurtard─▒ her tarihi olay─▒n arkas─▒nda bu kad─▒n var d─▒ bilmem ne falan filan.Tek merak etti─čim aksiyonu filmin ba┼čka bir ┼čey i├žin de gitmem

(├ľmer Ta┼čkaya) #3094

Lan bunlar ╚Öimdi CheetahÔÇÖ─▒ sovyetler birli─činin AmerikaÔÇÖya bir deney sonucu yap─▒lm─▒┼č ÔÇťsilahÔÇŁ olarak pazarlamas─▒nlar sak─▒n.

(y) #3095

:smiley: ┼čimdi bunu dedin daha da morelim bozuldu.├çok k├Ât├╝ olur ya

(fza) #3096

Bok gibi karar. G├╝n├╝m├╝zde ge├žmesi gerekiyordu bence. ÔÇśÔÇś100 y─▒l olay─▒ÔÇÖÔÇÖ ┼čeyini de yok saymalar─▒ ayr─▒ sa├žma, hi├ž kimse birbirini iplemiyor; ne g├╝zel. :DDD James Wan da ÔÇśÔÇśBenim filmimde su alt─▒nda hava baloncuklar─▒ i├žinde konu┼čmayacaklarÔÇÖÔÇÖ, diyordu. Rezalet ya ortak bir g├Âr├╝┼č tutturulmamas─▒.

(hal─▒, kilim, travel) #3097

─░nsanlar her d├Ânem pislik. 80ÔÇÖlerde en az─▒ndan birbirlerini kitleler halinde ├Âld├╝rmemi┼čler.

(Bar─▒┼č Beyaz) #3098

Elder Scrolls oyunlar─▒nda oldu─ču gibi " zaman k─▒r─▒lmas─▒" kavram─▒yla ├žok g├╝zel bir ┼čekilde kurtulabilirler bu tarz ├žat─▒┼čmalar─▒ ( muhtemelen Flash ├╝zerinden) ama beyin yok ki