Yeni POKEMON SWITCH Oyunları Açığa Çıkmış Olabilir: PIKACHU X EEVEE!

(Geekyapar) #1

Yazının tamamını okumak için: https://geekyapar.com/konular/oyun/yeni-pokemon-switch-oyunlari-aciga-cikmis-olabilir-pikachu-x-eevee/

Pokémon oyunlarının ana çizgi serisini Game Boy‘dan ta 3DS‘e kadar takip edenler; koltuklarınıza tutunun, kendinize mukayyet olun, sevdiğiniz birini arayın ki yanınızda olsun: Nintendo‘nun yeni Pokémon oyunlarını duyurmaya yakın olduğuna dair bir ton delil var ellerimizde. Bu delillerin bazıları heyecan verici. Bazıları normal. Bir çoğu ise, en azından işbu yazar naçizane kanaatini belirtecekse, gerçekten Pokémon seven yerlerinizi ağrıtacak.…(Devamı)

(Geek Velet) #2

Abi “Tamamen sübjektif bir şekilde En İyi 10 Pokemon oyunu!!!” yazısı görür müyüz? :slightly_smiling_face:

(Emir Özdemir) #3

Abi ben 2001liyim ben sizin gibi pikachu pikachu diye büyümedim benim zamanımda İnfornape dir reshiremdir bu gibi aşırı iyi pokemonlarla büyüdüm zaten her bölümü değerinin aynısı olan animeyi de hiç sevmem zaten dövüş mekaniklerini salyalı moduna çevirip bütün eski stratejileri mahvettiler birde pleb pokemoncular charizard pikachu balbasaur var diye bürsürü insan swiche dalcak bu salak pikachu neden sürekli pokemonun maskotu anlayabilmiş değilim nintendo senden beklemezdim bu denli bir dallamalığı ben bide pokemon diamon pokemon perl remake i bekliyordum bu oyun yellowun yeniden yapımı ise o iş de yatıyo (NE OLURDU POKEMON PAST POKEMON FUTURE YAPSAYDINIZDA DİALGANIN GEÇİMİŞ VE GELECEK FORMLARINI GÖRSEYDİK) zaten geçen sene kesinlikle evrimi olmayan efsanevi pokemonlara da evrim getirdiler ultra beastler efsanelerden daha efsane idi

(The Night and The Silent Water) #4

Crystal’dan başka bir cevap verenin oyundan anlamadığını düşünürüm. Burada uzun uzun Mert Günhan’ın Marvel seven DC’ci yazısı gibi tartışma çıkarırım, bilgisayarı ateşe veririm.

(Berkay Küçük) #5

Blue, teşekkürler.

(Umur) #6

Ne kadar iğrenç isimler ya. Pikachu ya da Eevee evcilleştirip, baktığın mobil oyun ismi gibi.

Domainlerin alınması haberine kadar umutluydum ama artık doğru gibi.

(Myr Mace) #7

Ben Kanto düşmanı değilim ama bence çıkardığı son oyunları ile beraber Kanto’ya yeterince ilgi gösterdiler. Yetmezmiş gibi birde bu çıktı. Zaten Pokemon Go’yu da fazla sevmiyorum inşallah en sinir olduğum özelliklerini kopyalamazlar. Umarım Diamond/Pearl remake lerini unutmazlar “Kanto Kanto” diye.

(M) #8

Birkaç ay önce yeni oyunların sıra tabanlı olmayacağı yönünde bir haber çıkmıştı. GO’dan alacakları özellik bu olabilir. Savaşlar klasik RPG sistemiyle değil de mini oyunlarla yapılır.

(Emir Özdemir) #9

Gizlice yanına yaklaşırım kulağına fısıldarım ki’‘Pokemon black and white en düzgün hikayeye sahip pokemon oyunu’’

(The Night and The Silent Water) #10

(Emir Özdemir) #11

o pokemon’un hikayesini bilsen böyle demezdin

(The Night and The Silent Water) #12

Alolan Dugtrio’yu da seviyorsun o zaman :cold_sweat:.